perm_phone_msg 0 312 226 75 82 - 0 553 144 13 10 add_location Suvari Mah. Ahimesut Bulvarı Arguvan Sk 2/B Etimegut / ANKARA
ÖZYILDIZLAR A.Ş menu
blur_on ANASAYFA
blur_on KURUMSAL
blur_on HİZMETLERİMİZ
blur_on VİDEO
blur_on MEDYA
blur_on GÜNCEL
blur_on İLETİŞİM
BİZ KİMİZ
subject BİZ KİMİZ
link BİZ KİMİZ

BÜLTENE KAYDOLUN

mail_outline

Güncel Gelişmelerden Haberdar Olun

ÖZYILDIZLAR A.Ş ÖZYILDIZLAR A.Ş ÖZYILDIZLAR A.Ş ÖZYILDIZLAR A.Ş

KURUMSAL

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek, müşteri yelpazesini yetkinlik ve güvenilirlik ilkeleriyle genişletebilmek üzere ihtiyaçları en kaliteli şekilde karşılayacağı yöntemleri gözden geçirerek sürekli iyileştiriyoruz.

Özyıldızlar Düşük yatırım maliyeti ve yüksek enerji tasarrufu odaklı çalışan proje grubumuz, sorunsuz ve zamanından önce iş teslim edebilme kabiliyeti olan Mekanik Tesisat, Bina taahhüt İşleri, Projelendirme, İnşaat yapımı  hizmetimiz ile güçlü bir işletme yapısında çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Bakım anlaşmaları kapsamında işletmelerde verimli, zaman kaybı olmadan, sürpriz arızalar veya maliyetler ile karşılaşılmadan uzun süreli çalışma performansı sağlamak kabiliyetlerimiz arasında yer almaktadır.

Öncelikli hedefimiz müşterilerimiz için gerekli mekanik sistemleri kurarak işletmelere hem enerji tasarrufu hem de ekonomik kazanç sağlamaktır.

facebook'ta paylaş
twitter'da paylaş
whatsapp'da paylaş